Susținere examene nepromovate

Studenții de la studii de licență (Anul IV) vor putea susține la cerere examenele rămase nepromovate în perioada 18 – 27 iunie 2024. Cererile pentru susținerea reexaminărilor se trimit pe adresa de email a facultății (office_fils@upb.ro) până Luni 17 iunie, ora 12:00. Lista reprogramărilor va fi afișată pe site-ul facultății Marti 18 iunie, începând cu ora 14:00.

Studenții de la studii de masterat (Anul II) vor putea susține la cerere examenele rămase nepromovate în perioada 18 – 20 iunie 2024. Cererile pentru susținerea reexaminărilor se trimit pe adresa de email a facultății (office_fils@upb.ro) până Luni 17 iunie, ora 12:00. Lista reprogramărilor va fi afișată pe site-ul facultății Marti 18 iunie, începând cu ora 14:00.